قوس استفاده سرگرمی دوچرخه محصولات محصول

قوس: استفاده سرگرمی دوچرخه محصولات محصول ماشین سیستم تنظیم بازار باتری اعداد

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری رسوایی جنسی شانس بردن گلدن‌گلوب را از کوین اسپیسی گرفت

کریستوفر پلامر که در رویدادی نادر در فیلم «تمام پول‌های جهان» جایگزین کوین اسپیسی شده است بود، جهت بازی در این نقش نامزد گلدن گلوب شد.

رسوایی جنسی شانس بردن گلدن‌گلوب را از کوین اسپیسی گرفت

رسوایی جنسی شانس بردن گلدن گلوب را از کوین اسپیسی گرفت

عبارات مهم : جایزه

کریستوفر پلامر که در رویدادی نادر در فیلم «تمام پول های جهان» جایگزین کوین اسپیسی شده است بود، جهت بازی در این نقش نامزد گلدن گلوب شد.

به گزارش خبرآنلاین، کریستوفر پلامر جهت بازی در نقش جان پل گتی در فیلم «تمام پول های جهان» به کارگردانی ریدلی اسکات نامزد جایزه گلدن گلوب شد. هنگامی که بدانیم کوین اسپیسی بازیگر مهم نقش جان پل گتی در فیلم «تمام پول های جهان» بود، عنوان جالب می شود.

کوین اسپیسی در چند وقت اخیر نامش به یک عنوان گره خورده است: رسوایی جنسی. داستان رسوایی اسپیسی بر تمام ابعاد فعالیت حرفه ای این بازیگر تاثیری مخرب داشت و موجب شد که او از سریال «خانه پوشالی» و فیلم سینمایی «تمام پول های جهان» از بین بردن شود.

ماه پیش اعلام شد که پلامر در فیلم «تمام پول های جهان» جایگزین اسپیسی می شود. با اینکه ریدلی اسکات و گروه تولید فیلم دو هفته وقت صرف فیلمبرداری صحنه های فیلم با بازی کوین اسپیسی کرده بودند ولی حاضر نشدند ریسک حضور او را در فیلم بپذیرند. این در حالی بود که در تریلرهای اولیه فیلم اسپیسی حضور داشت.

دیگر بازیگران این اثر سینمایی میشل ویلیامز و مارک والبرگ هستند که هنگام ضبط دوباره صحنه های کوین اسپیسی با بازی کریستوفر پلامر مجبور شدند دوباره به جلوی دوربین روند.

البته اسپیسی هنوز به صورت کامل از صحنه سینما از بین بردن نشده است و شب گذشته (۲۰ آذر) فیلم «راننده بیبی» با بازی او در رشته عالی ترین فیلم موزیکال یا کمدی نامزد جایزه شد.

رسوایی جنسی شانس بردن گلدن‌گلوب را از کوین اسپیسی گرفت

واژه های کلیدی: جایزه | بازیگر | بازیگران | کوین اسپیسی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz