قوس استفاده سرگرمی دوچرخه محصولات محصول

قوس: استفاده سرگرمی دوچرخه محصولات محصول ماشین سیستم تنظیم بازار باتری اعداد

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی فوت 4 نفر در حوادث اخیر شهرستان دورود / فرماندار

فرماندار دورود گفت: تاکنون و طبق آمار رسمی چهار نفر در حوادث اخیر این شهرستان فوت کرده‌اند. 

فوت 4 نفر در حوادث اخیر شهرستان دورود / فرماندار

فرماندار: فوت 4 نفر در حوادث اخیر شهرستان دورود

عبارات مهم : حوادث

فرماندار دورود گفت: تاکنون و طبق آمار رسمی چهار نفر در حوادث اخیر این شهرستان فوت کرده اند.

به گزارش ایسنا و به نقل از فرمانداری دورود، ماشاءاله نعمتی راجع به اعتراضات چند روز اخیر در این شهرستان اظهار کرد: تعدادی از دستگاه های خدمات رسان، اماکن مذهبی و به خاص بانک ها در سطح شهرستان دچار آسیب جدی شده است و متأسفانه بعضی از این مکان ها به وسیله همین افراد دچار حریق شده است اند.

فوت 4 نفر در حوادث اخیر شهرستان دورود / فرماندار

وی تأکید کرد: نیروهای عمل کننده ما در میدان، کسانی که وارد این اعتراضات شده است بودند را دعوت به آرامش کردند و در یکی دو روز گذشته خیلی صبوری کرده و با سعه ی صدر و بردباری واکنش‌ها کردند ولی متاسفانه بعضی از نیروهای عمل کننده ما در این اغتشاشات آسیب دیدند.

نعمتی یادآور شد: در روز اول اغتشاشات 2 نفر کشته و 6 نفر زخمی شدند. در روز دوم هنوز آمار دقیقی از افرادی که کشته یا زخمی شده است اند، نداریم ولی یکی از ماشین های آتش نشانی که جهت خاموش کردن حریق در بانک ملی رفته بود، وقت برگشت به آشیانه به وسیله اغتشاش گران به زور گرفته می شود و روی پل وحدت آن را رها می کنند. یک فرد میانسال و یک پسر ۱۲ تا ۱۵ ساله زیر این ماشین تلف می شوند.

فرماندار دورود گفت: تاکنون و طبق آمار رسمی چهار نفر در حوادث اخیر این شهرستان فوت کرده‌اند. 

فرماندار دورود بیان کرد: برابر اطلاعاتی که به ما داده اند، تعدادی از این افراد با لباس شخصی و وسایل نقلیه که در اختیارشان بوده به سمت نیروها و به خاص مقرر فرماندهی انتظامی تیراندازی کرده و این کار کاملاً محسوس بوده و فرماندهان انتظامی قبول کرده اند.

واژه های کلیدی: حوادث | ماشین | انتظامی | فرماندار | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz